Jak dobrać odpowiednią suknię

Pierwsza wizyta w Naszym Salonie

Od czego zacząć?
Wybór sukni ślubnej to jeden z najprzyjemniejszych a zarazem najtrudniejszych momentów każdej kobiety, przygotowującej się do własnego ślubu. Choć od wielu lat macie w wyobraźni suknię w której chciałybyście stać przy ołtarzu to gdy dochodzi do etapu jej wyboru macie przed oczyma tysiące kreacji i nie wiecie na co się zdecydować. Podpowiadamy Wam w jaki sposób przystąpić do wyboru tej jedynej sukni, na co należy zwrócić uwagę przy jej przymiarce i w jaki sposób przygotować się przed wizytą w Naszym salonie.

 

Jak dobrać odpowiednią suknię?
Każda przyszła Panna Młoda chce się czuć i wyglądać wyjątkowo w tym najważniejszym dniu jej życia, dlatego fason sukni powinien pasować do jej sylwetki. Nie każdy fason pasuje do każdej sylwetki, dlatego nie kupujcie sukni za wszelką cenę, jeśli nie będziecie czuć się w niej wizualnie dobrze i komfortowo.

 

Mamy już upatrzoną suknię i co dalej?
Jeśli mamy już upatrzony krój, teraz warto umówić się na wizytę w Naszym Salonie. Odradzamy kupna sukni na ostatnią chwilę gdyż sam jej wybór wymaga nierzadko drobnych przeróbek krawieckich i dodatkowych przymiarek, co wiąże się z dodatkowym stresem i czasem, który trzeba temu poświęcić, a przed samym ślubem macie przecież sporo innych rzeczy na głowie. Jeśli chodzi o czas, to termin wizyty w salonie ślubnym nie powinien być dłuższy jak 5/6 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Należy także brać pod uwagę dodatkowe czynniki, które mogą wpłynąć na ostateczną przymiarkę sukni np. stosowane diety odchudzające, okres ciążowy lub bardzo wysoki czy niski wzrost itp. Polecamy zatem w pierwszej kolejności zadzwonić do Naszego Salonu i umówić się na wizytę.

 

Przed pierwszą przymiarką.
Na pierwsze spotkanie warto się odpowiednio przygotować. Dobrze jest umówić się wcześniej z własną fryzjerką, by uczesała Was przynajmniej podobnie, jak będzie miało to miejsce w dniu ślubu. Zalecamy także delikatny makijaż, który z jednej strony nie pobrudzi przymierzanych sukni a z drugiej stworzy wraz z fryzurą efekt piękną, dzięki któremu nie będziecie musiały skupiać się na tym jak wyglądacie, ale cała Wasza uwaga skupi się na wybieranej sukni. Poza dużym wyborem sukni ślubnych dysponujemy także dodatkami ślubnymi, takimi jak welony, obuwie ślubne, biżuteria i bolerka, ale jeśli macie swoje, w których chcecie podejść do ołtarza to zabierzcie je ze sobą, wówczas od razu zajmiemy się kompozycją wszystkich elementów. Dodatkowo polecamy ubrać białą ładną bieliznę, w której można np. odpiąć ramiączka przy biustonoszu. Dobrze będzie także przyjść w ubraniu, które w łatwy sposób można ściągać do przymiarki. Wybór jednej sukni spośród dziesiątek ślicznych kreacji może Wam samej sprawić wiele problemów, zatem polecamy przyjść z siostrą, przyjaciółkami lub mamą, one zawsze obiektywnie na Ciebie spojrzą i doradzą gdy będzie trzeba.

 

Kontakt z Naszym Salonem Ślubnym: tel. 602 612 121

 

Wizyta w salonie.
W czasie wizyty w Naszym Salonie na pewno przymierzysz nie jedną suknię i też nie jedna zrobi na Tobie duże wrażenie. Czasami dawka propozycji jest tak duża, że warto potem na spokojnie zastanowić się w domu w czym jednak najlepiej się czułaś i co najlepiej na Tobie wyglądało.  
Jeśli już znalazłaś to czego szukałaś, spodobał ci się konkretny fason i dobrze się w nim czujesz, warto zająć się całą resztą. Nierzadko też na samą suknię zakłada się bolerko, zatem można dobrać i ewentualnie przerobić któreś z dostępnych u nas lub po prostu zlecić uszycie nowego. Na miejscu są nasze krawcowe, które pomogą w przymiarce i wprowadzą korekty zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

 

Zamówienie Sukni Ślubnej.
Staramy się dopasować do Twoich potrzeb i działać według Twojej wygody. Po wybraniu odpowiedniej sukni otrzymasz od nas druk zamówienia, zawierający jej model, niezbędne przeróbki krawieckie a także kolor, cenę i datę realizacji zamówienia. Wszystko wymienione w przejrzysty dla Ciebie sposób abyś nie musiała się martwić o dodatkowe koszty. Cenę zamówienia możesz opłacić na miejscu w całości lub rozłożyć ją na zaliczkę i drugą ratę płaconą podczas odbioru sukni. Jesteśmy profesjonalistami, bardzo ważny jest dla nas Twój komfort i realizacja Twoich związanych z suknią marzeń.

 

Kompleksowa obsługa ślubna.
Poza dużym wyborem sukni ślubnych, mamy także kilkaset modeli sukni wieczorowych, w których towarzyszyć ci będą świadkowe, mamy weselne oraz Twoi goście. Na Panów w Naszym Salonie czekają garnitury i koszule w różnych fasonach i kolorystyce. Na miejscu dobierzemy wszystko, od butów, przez wybór odpowiedniego garnituru aż do krawatu, plastronu lub muszki. Jeśli wciąż zastanawiacie się z narzeczonym czym pojedziecie do ołtarza - oferujemy wynajem Forda Mustanga GT 5.0 w kolorze białym, samochód marzeń wielu facetów i piękny element dekorujący ten wymarzony, najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.